3D-ручка MYRIWELL RP-300A Green (PCL) + Зовнішній акумулятор MYRIWELL B14-300A

3D-ручка MYRIWELL RP-300A Green (PCL) + Зовнішній акумулятор MYRIWELL B14-300A
Бонусні бали: 799

Ціна в бонусних балах: 22490

Новинка для дорослих і дітей – Myriwell RP 300A. Максимально легка, і красива сенсорна ручка, яка малює PCL пластиком.

Для чого потрібна 3ручка

3D ручка розвиває фантазію, і об'ємну логіку, що сприяє рішенню в нестандартних життєвих ситуаціях, в майбутньому Вашої дитини! А також, чим раніше почне дитина користуватися ручкою 3D, тим більше будуть удосконалюватися її здатності!

3D ручка MyRiwell RP300A може бути використана як: інструмент для розвитку уяви та просторового мислення; пристрій для створення іграшок своїми руками; оригінальний подарунок для рідних і близьких людей. Також 3Д ручку можна купити для творчих людей. Це просто знахідка для художників-декораторів, конструкторів, дизайнерів інтер'єру і архітекторів.

СФЕРИ ЗАСТОСУВАННЯ:

- Створення прототипів

- Створення зразків

- Створення моделей

- Створення арт-об'єктів

- Створення моделей для навчання

- Дизайн та декорування

- Анімовані моделі, моделі автомобілів

 


Функції та особливості

3D ручка Myriwell RP300A елегантна у всіх сенсах. Прозорий пластиковий корпус. Її приємно тримати в руці, матеріал матовий. Носик ручки керамічний. Ручка працює на основі безпечного PCL пластика. Ідеальна для маленьких користувачів, але при цьому відмінно підійде і дорослим. Може працювати від зовнішніх джерел живлення, в тому числі від зовнішнього акумулятора Myriwell B14-300A для даної моделі, який поставляється в комплекті.

Але головна інноваційна відмінність 3D ручки від всіх інших, полягає в її управлінні. Все управління однією сенсорною кнопкою, яка відповідає за подачу, і повернення пластика! Регулювання швидкості адаптивна. Тобто підлаштовується під рухи руки. Якщо ви робите різкі рухи - швидкість малювання збільшується, плавні рухи - сповільнюється.

 

З нею малювання тривимірних фігур стає ще цікавіше! Дана модель, не потребує вилучення пластика, якщо він залишився в гнізді. Внутрішня конструкція виконана, таким чином, що запобігає застрявання і просідання філамента всередині. Ви просто вставляєте новий пластик. І при малюванні не відволікаєтесь на такі дрібниці. А якщо вирішили змінити колір, або вилучити пластик, для цього всього лише потрібно на пару секунд зупиниться, підняти ручку вертикально носиком в верх, натиснути на кнопку, і почекати поки пластик звільниться, після чого його дістати. Вікова категорія для дітей від 6 років. 

Ручка має USB type-C порт, що звільняє від прив'язки до комплектного кабелю, а також дає можливість малювати як від розетки за допомогою USB адаптера (його в комплекті немає), так і від Powerbank. Окремою перевагою є можливість підключення зовнішнього акумулятора Myriwell B14-300A, для даної моделі, ємністю в 1400 mAh, який поставляється в комплекті.

 

Упаковка і комплектація


Коробка, в якій знаходиться весь вміст, за габаритами дуже містка - 30,8 х 11,4 х 4,5 см. За дизайном яскрава. Вся інформація прописана англійською мовою. На бічній стороні дані технічні характеристики, спереду інфографіка про відмінності товару. Коли відкриваємо коробку, ми можемо побачити пластиковий контейнер, в якому зберігається сама ручка і її елементи, під контейнером ховається зовнішній акумулятор Myriwell B14-300A.. Це дуже зручно, вміст не буде «вовтузитись» по всій коробці.


Комплектація досить презентабельна. Вона містить в собі:

1. 3D ручка. Вона прозора на вигляд, за кольором з легким відтінком зеленого, жовтого або червоного кольору. Корпус розбірний, її можна повністю розібрати на деталі.


2. Набір пластика PCL, який зберігається в жовтому тубусі. Це зручно, так як пластик не буде розкиданий по всій квартирі, при малюванні. PCL пластик безпечний, його можна використовувати кілька разів. Просто полийте виріб гарячою водою, і він стане по консистенції, як пластилін. Малювати ним можна навіть на шкірі, так як він низькотемпературний. У наборі багато різнокольорових ниток пластика на будь-який смак. Кількість прутків пластика - 100 штук, кольорів - 20, діаметр пластика - 1,75 мм, довжина одного прутика пластику - 25 см.


3. Кусачки для обрізання пластика. Зроблені з міцної сталі, на основі пластикової накладки, для вставки нерівного пластика. Виробник врахував всі відсутні дрібниці. Тепер не потрібно шукати по всьому будинку ножиці, все під рукою. Кусачки добре заточені, і обрізають нитку з першого разу.


4. 4. USB Type-C кабель. Довжина проводу 85 см. Його можна підключати до живлення DC 5V 2A, або переносного зарядного пристрою (Power Bank). З цією зарядкою продуктивність роботи буде стабільна і швидка.


        5. Зовнішній акумулятор Myriwell B14-300A, який під контейнером.

        6. Інструкція. Вона детально описує оснащення ручки, розкриваючи всі її елементи; поетапні кроки по використанню; а також запобіжні заходи.


Зовнішній вигляд

За дизайном ручка елегантна. Корпус повністю прозорий з відтінком зеленого, жовтого, або червоного кольору. Також можна розгледіти всі елементи з яких вона складається. Задня частина, де розташований вхід для USB Type-C і гніздо для вставки пластика - металевий. Носик ручки керамічний. Ручка працює на низькотемпературному пластику, і не нагрівається до високих температур. Тому ручка підійде навіть дітям від 6 років. Матеріал ручки: пластиковий, матовий. Зручно лежить в руці, і нею однаково зручно малювати як правою, так і лівою рукою. Легка по вазі - 32 грама, і маленька за габаритами - 152 х 16 мм.Пристрій і елементи управління

Пристрій унікальний в своєму роді, тому що це перша 3D ручка, в якій застосовується сенсорне управління однією кнопкою. Вона має кілька функцій - це подача пластика і зупинка, і повернення пластика. Щоб змінити колір, або вилучити пластик, потрібно всього лише на пару секунд зупиниться, підняти ручку вертикально носиком в верх, натиснути на кнопку, і почекати поки пластик вийде, після чого його дістати. Але при цьому пластик не обов'язково витягувати. Так як конструкція продумана таким чином, що пластик не застряє в ручці, навіть якщо вона охолола, а пластик затвердів. Ручка настільки інноваційна, що швидкість подачі пластика регулюється рухами руки.

Спереду розташований носик ручки, з якого виходить розплавлений матеріал. Зроблений з безпечного матеріалу кераміки. З ним ви не отримаєте опіків, так як ручка працює на низьких температурах. Задня частина оснащена металевим «ковпачком», в якому розташоване гніздо для USB Type-C і гніздо для пластику.


Технічні характеристики

По управлінню ручка підійде і для дітей і дорослих. Працює ручка від USB Type-C, або зовнішнього акумулятора Myriwell B14-300A. Подача пластика проводиться за рахунок сенсорної кнопки. Для вилучення пластика ручка повинна зайняти вертикальне положення носиком вгору, після чого потрібно натиснути, і потримати кнопку подачі пластика. Сопло - керамічне, його діаметр становить - 0,6 мм. Малює ручка безпечним пластиком PCL. Робоча температура - 100 градусів. Швидкість подачі пластика - адаптивна. Тобто, управляється рухом руки.

Інформування про стан ручки можна простежити по світловому індикатору. У нього кілька режимів: постійний синій - ручка в режимі очікування, мерехтливий синій - ручка почала нагріватися, синій пульсуючий індикатор - ручка готова до роботи, білий індикатор - відбувається подача пластика. Автовідключення пристрою відбувається через 2 хвилини. Ця функція призначена для того, щоб зробити ручку ще більш безпечною.

 

Перший досвід використання 3D ручки Myriwell RP300A

1. Підключіть ручку до зовнішнього акумулятора Myriwell B14-300A, або через USB-дріт, підключивши його до живлення, або переносного зарядного пристрою.


2. Натисніть на сенсорну кнопку подачі пластика. Синій індикатор почне мерехтіти. Це означає, що ручка в процесі нагрівання. Коли синій індикатор почне пульсувати, ручка готова до роботи.


3. Візьміть PCL пластик рівним кінцем і вставте його в отвір для завантаження пластика. Натисніть і утримуйте кнопку подачі пластика до тих пір поки пластик не вийде з сопла. Ручка готова до використання.


4. Швидкість регулювання подачі пластика адаптивна. Підлаштовується під рухи руки. Якщо ви робите різкі рухи ручкою, швидкість збільшується. Плавні рухи - сповільнюється.


5. Щоб вилучити, або замінити пластик, потрібно підняти ручку вертикально носиком в верх, натиснути на кнопку і почекати поки пластик звільниться, після чого його дістати. Пластик вилучати не обов'язково. Можна просто вставити нову нитку пластика. Обов'язково обрізайте кінець нерівного пластика, перед початком використання! Це зручно робити за допомогою кусачок, які йдуть в комплекті.


6. Для виключення пристрою від'єднайте USB - провід. Ручка вимкнеться. Якщо користуєтеся зовнішнім акумулятором двічі клацніть по кнопці, щоб вимкнути живлення (індикатор повинен згаснути). З метою безпеки в ручці передбачений режим автоматичного вимкнення через 2 хвилини бездіяльності.


Характеристики
Виробник: MyRiwell ®
Колір: Green (Зелений)
Вік: Від 6 років
Дисплей: Відсутній
Сопло: (Ceramic) Керамічне
Діаметр сопла: 0,6 мм
Діаметр нитки пластику: 1.75 мм
Матеріал для друку: PCL
Регулювання температури: Ні
Діапазон температур: 80 °C
Регулювання швидкості: Так (Змінюється автоматично, за допомогою вбудованого гіроскопа)
Автоподавання пластику: Ні
Retract (повернення пластику): Так (В положенні соплом вгору)
Автовимкнення: Так, через 3 хв очікування
Можливість зміни сопла: Так (в комплекті не поставляється)
Матеріал корпусу: Пластик
Живлення: Від мережі, зовнішнього акумулятора Myriwell B14-300A, Power Bank, або іншого джерела живлення 5V 2A
Адаптер живлення: В комплекті не поставляється
Автономна робота: Так (За умови підключення зовнішнього акумулятора Myriwell B14-300A, котрий входить до комплектації)
Енергоспоживання: 5В, 2А
Довжина ручки: 152 мм
Діаметр ручки: 16 мм
Вага: 32 г
Пакування: Оригінальна картонна коробка
Розмір пакування: 30,8х11,5х4,5 см
Сертифікація: ROHS, CE, FCC, EN71, EMC, SGS
Комплектація: 3D-ручка, Зовнішній акумулятор MYRIWELL B14-300A, USB Type-C кабель, Інструкція, Гарантійний талон, 25 метрів PCL пластика (20 кольорів), Трафарети для малювання 3D-ручкою, Кусачки для обрізання пластика, Коробка.
Стан: Новий (Пройдено контроль якості MyRiwell ®)
Гарантійний талон: Є
Гарантія: 12 місяців

Написати відгук

Рекомендовані товари