Люмінофоровий PLA LED пластик для 3D ручок 5 метрів (Світиться в темряві)

Люмінофоровий PLA LED пластик для 3D ручок 5 метрів (Світиться в темряві)
Бонусні бали: 25

Ціна в бонусних балах: 490

2або більше 42.50 грн.
4або більше 37.50 грн.
7або більше 35.00 грн.

PLA пластик що світиться в темряві! - Це повністю біорозкладаний, безпечний, екологічно чистий продукт, отриманий з кукурудзи або цукрового буряка. При його виробництві не використовується викопне паливо. Під час роботи, при нагріванні, PLA видає напівсолодкий запах. Завдяки цим характеристикам PLA пластик є найбільш підходящим матеріалом для використання в закритих приміщеннях, в школах і офісах. PLA пластик є найкращим матеріалом для початку роботи з 3D ручками або 3D принтером. PLA пластик - не токсичний, його можна безпечно застосовувати для виготовлення іграшок та інших виробів, що не несуть прямої загрози здоров'ю людини - харчовий пластик, одноразовий посуд і т.п. Ще один плюс - досить гладка поверхня надрукованого з PLA-пластика вироби, хороша деталізація.

У складі цього пластика міститься Люмінофор — пігмент, що забезпечує світіння в темряві. Чи не радіоактивний, не токсичний і абсолютно безпечний для людини.

Щоб PLA — пластик засяяв яскравими фарбами його потрібно потримати недалеко від сильного джерела світла протягом деякого часу. Максимальна яскравість світіння спостерігається перші 45 хвилин, а потім починає потихеньку зменшуватися. Для того, щоб відновити світіння досить знову помістити вироби поруч з яскравим джерелом світла.


Технічні характеристики:

Діаметр: 1.75 мм

Температура плавлення: 160-210 градусів

Довжина: 5 метрів


Переваги даного PLA пластика:


Екологічно чистий

Не виділяє запахів під час друку

Не є токсичним

Написати відгук

Рекомендовані товари